Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Nieoficjalne Forum Gry
Który akt najlepszy? - Wersja do druku

+- Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Nieoficjalne Forum Gry (http://forum.wiedzmin2.net)
+-- Dział: Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Dyskusja (/f-wiedzmin-2-zabojcy-krolow-dyskusja)
+--- Dział: Opinie (/f-opinie)
+--- Wątek: Który akt najlepszy? (/t-ktory-akt-najlepszy)

Strony: 1 2 3

Który akt najlepszy? - maciekozi - 05-07-2011 12:16

Który z aktów uważacie za najlepszy, najciekawszy? Ja osobiście pierwszy, najbardziej "wiedźmiński" klimat. Jakaś mieścina pośród mokradeł, kupa potworów do ubicia w pobliskich lasach, podziemiach i mokradłach. Jakoś tak najbardzeij przypomina mi klimat z opowiadań Spaka.

RE: Który akt najlepszy? - snajper1220 - 05-07-2011 12:22

Mi najbardziej przypadł do gustu akt drugi (Ścieżka Roche).Kaedweńskie obozowisko tuż obok Henselta i genialny Odrin Big Grin.

RE: Który akt najlepszy? - MrRaszko - 05-07-2011 12:27

Mi najbardziej podoba się akt II ścieżka Iorwetha (misje, lokacja itp.), ale jeśli chodzi o samą postać "Vernon vs. Iorweth" to wole Roche'a.

RE: Który akt najlepszy? - MrRaszko - 05-07-2011 12:33

(05-07-2011 12:30)kierO napisał(a):  Trudno tak jednoznacznie wybrać. Wszak cała gra jest genialna i klimatyczna Smile
Ale skoro taki wątek to ... zdecydowanie Ścieżka Iorwetha. Na drugim ścieżka Rochea. Na trzecim - prolog.

Pozdrawiam

Ekhem! Który akt nie ścieżka Wink Tak tylko przypominam Big Grin

---------------------------------------
Do tego Pana nade mną :
Jezuu, no nie wiadomo, że II akt, jest jeszcze III akt w ścieżce Iorwetha i nie ma co się obrażać.

RE: Który akt najlepszy? - maciekozi - 05-07-2011 13:04

osobiście w drugim akcie bardzeij podoba mi się obóz Henselta niż Vergen, jakoś tak fajniejsze misje no ale to ocena subiektywna

RE: Który akt najlepszy? - blyscyk4 - 05-07-2011 13:58

Ale was zaskoczęBig Grin Najbardziej podobał mi się akt III!!!

RE: Który akt najlepszy? - Etaus - 05-07-2011 14:12

Mi osobiście podoba się Akt II Ścieżka Iorwetha, kiedy muszę przekraść się przez obóz Henselta.

RE: Który akt najlepszy? - maciekozi - 05-07-2011 14:36

serio? ta badziewna skradanka Ci się podobała??
Bardziej chodziło mi o to, że brakuje mi trochę w tej grze takiej typowej "wiedźmińskiej roboty" to znaczy jest ale dla mnie za mało. Cała fabuła, intryga fajna, spójna ok ale chciałbym mieć więcej misji w stylu ubij bazyliszka albo "tam na polu to diaboł Panie psoci" - kto czytał ksiązki ten wie o co chodzi ;-)

RE: Który akt najlepszy? - Etaus - 05-07-2011 14:43

No niestety każdy ma swój gust Tongue

RE: Który akt najlepszy? - snajper1220 - 05-07-2011 15:37

O tak przydało by się coś takiego jak w Mieczu Przeznaczenia Smile (Chciałbym też aby tak barwnych i niebanalnych postaci jak Roche czy Iorweth było jeszcze więcej, chodzi mi o takie postacie jak np Borch Trzy Kawki, czy Yarpen Zigrin lub tych złych jak Vilgefortz czy Rience - żeby gra była jeszcze barwniejsza niż jest obecnie - oczywiście nie narzekam na to, że tamte są za mało barwne ale gdyby było ich jeszcze trochę więcej byłbym szczęśliwszy Big Grin )