Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Nieoficjalne Forum Gry
jak pokonać "Draugira" czy jakos tak. - Wersja do druku

+- Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Nieoficjalne Forum Gry (http://forum.wiedzmin2.net)
+-- Dział: Pomoc w świecie gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (/f-pomoc-w-swiecie-gry-wiedzmin-2-zabojcy-krolow)
+--- Dział: Akt II (/f-akt-ii)
+--- Wątek: jak pokonać "Draugira" czy jakos tak. (/t-jak-pokonac-draugira-czy-jakos-tak)

Strony: 1 2

jak pokonać "Draugira" czy jakos tak. - Szeras - 20-05-2011 13:07

nie mam pojecia, jak mam go pokonać, moze ktoś go juz ma za sobą to niech opowie jak go zniszczyć.

RE: jak pokonać "Draugira" czy jakos tak. - Rod - 20-05-2011 14:21

Chodzi o te wielkie kolczaste tanki na początku drugiego Aktu? Ciachaj je w plecy, kiedy będą zajęte walką z twoimi towarzyszami.

RE: jak pokonać "Draugira" czy jakos tak. - kazikx - 20-05-2011 16:47

Jeżeli chodzi ci o takiego wielkiego palącego sie pajaca to najlepiej używaj quen i jak on będzie na ciebie szarżował uniknij ataku i postaraj się zaatakować go od tyłu ja tak robiłem i po długiej walce się udało .

RE: jak pokonać "Draugira" czy jakos tak. - Casseith - 20-05-2011 17:22

Podobnie jak moi poprzednicy, również polecam system unikanie szarży [odskok] -> doskok - > mocne cięcie -> odskok, z tym, że ja wspomagałam się jeszcze znakiem Igni. Ogólnie nie wspominam tej walki dobrze nawet nie ze względu na to, że jest to jakiś trudny przeciwnik, ale po prostu fpsy mi strasznie zjechały w 'bitewnej' lokacji i ciężko było nawet odskakiwać we właściwym momencie, a co tu dopiero mówić o zaawansowanej taktyce. Wink

RE: jak pokonać "Draugira" czy jakos tak. - Xenka - 21-05-2011 12:11

A ja zawiodłam się na bossie II aktu. Z Kejranem faktycznie trzeba było się namęczyć, a Drauga ciach ciach stylem silnym i padł.... Za pierwszym razem. Albo ja przesadziłam z expowaniem się i dokupywać coraz to lepszych elementów zbroi, albo twórcy nie postarali się z poziomem trudności przy Draugu. Trochę szkoda, że nie było żadnej metody na niego i wystarczyło po prostu walić mieczem.

RE: jak pokonać "Draugira" czy jakos tak. - Qrzychu - 22-05-2011 17:10

Mi osobiście draug zalazł za skórę... Głównie przez to, że jak ginąłem to musiałem znowu pokonywać najpierw tych małych gośći nie swoją postacią (brak odskoku był irytujący, ale na szczęście riposta jest dość skuteczna), potem trochę większego gośćia i dopiero bossa... A jeśli macie z nim problemy, to róbcie tak: yrden, stoimy kawałek za pułapką, jak się już złapie to atakujemy mieczem. Ataki znakami są o tyle bez sensu, że draug ma taką tarczę, przez którą miecz przechodzi, a znakami trzeba ją dopiero zniszczyć.

Tak co do samej gry, muszę przyznać że brak jakichś checkpointów w niektórych miejscach jest dla mnie niezrozumiały. Samo wejście do Vergen - brak możliwości zarzycia eliksirów, brak zapisów i jeden nawet nie irytujący, co wk***** błąd. Otóż, gdy ogłuszyłem Aardem takiego draugira i odpalałem finiszera, nagle okazywało się, że odbywa się to we mgle która zadaje obrażenia. I w ten oto sposób każdy finisher kończył się śmiercią, i od początku...

RE: jak pokonać "Draugira" czy jakos tak. - Xenka - 22-05-2011 20:35

(22-05-2011 17:10)Qrzychu napisał(a):  Tak co do samej gry, muszę przyznać że brak jakichś checkpointów w niektórych miejscach jest dla mnie niezrozumiały
OT - przecież są checkpointy zwane Autozapisami w niektórych miejscach Tongue

RE: jak pokonać "Draugira" czy jakos tak. - drolek - 27-05-2011 16:35

Ja tam mam mały problem z nim.Nie moge go jakos skutecznie zajsc od tylca.

RE: jak pokonać "Draugira" czy jakos tak. - Rayel - 27-05-2011 17:40

Mi nie sprawił problemu - kilka przewrotów, Quen, Yrden i dziękujemy Smile

RE: jak pokonać "Draugira" czy jakos tak. - robo_pl - 30-06-2011 12:25

W tym temacie chodzi o Draugira, nie Drauga. Draugiry są słabe. Wystarczy walić w nie Aardem, aż zostaną ogłuszone Tongue