Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Nieoficjalne Forum Gry

Pełna wersja: Krasnalski Nieśmiertelnik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich, mam problem z przejściem misji w której mamy znaleźć krasnoludzki nieśmiertelnik. Jestem w kopalni i po zabijałem parę stworów i tam potem są drzwi ale są zamknięte gdzie jest klucz do nich ?
Jest tam wiele zamknietych dzwi, a klucze znajduje sie przy cialach gornikow, dokladnie szukaj, masz mapke.
Przeszukaj najpierw dokładnie wszystkie pomieszczenia i zrób też zadanie 'Hej, w kopalni praca wre'
Przy ciałach krasnoludów znajdziesz klucze i zapiski, oraz mapy.
Też miałem z tym problem. Jak otworzysz mapę to te ciało jest po lewej stronie. Poszukaj na całej wysokości.
są chyba 3 czy 4 ciała z kluczami, każdy z nich otwiera jedne z zamkniętych drzwi. Ogólnie w tej misji jest masa kręcenia się po tym labiryncie. Jak już zbierzesz nieśmiertelnik to nie zapomnij wysadzić tunelu trupojadów w tej jaskini (zadanie w kopalni praca wre).
p.s. Krasnale to są w ogródkach u niemców, w grze są Krasnoludy Tongue
Dzięki za pomoc Smile
Właśnie tych ciał nie umiem znaleźć, chodzę z eliksirem Kot i też nie idzie łatwo ... Znalazłem na razie 1 ciało tam na początku jak się wchodzi Smile Najgorsze jest to że te ciała słabo widać -.-
używaj medalionu, klawisz Z. Wszystkie przedmioty z którymi możliwe są interrakcje będą świecić się na pomarańczowo. Przydatne w ciemnych pomieszczeniach albo w takich gdzie jest nastawiane dużo skrzynek.
(20-07-2011 09:14)d3vek napisał(a): [ -> ]Dzięki za pomoc Smile
Właśnie tych ciał nie umiem znaleźć, chodzę z eliksirem Kot i też nie idzie łatwo ... Znalazłem na razie 1 ciało tam na początku jak się wchodzi Smile Najgorsze jest to że te ciała słabo widać -.-

patrz na mapę którą podałem w zadaniu.....mapa pomaga do ukończenia 2 zadań
Już ukończyłem oby dwa zadania zacząłem od zadania"Hej, w kopalni praca wre" i przy tym znalazłem nieśmiertelniki Big Grin Przy okazji zarobiłem trochę kasy i kupiłem sobie solidny srebrny miecz z czerwonego meteorytu i jeszcze jaki ale nie pamiętam Tongue
Dzięki wielkie !
(19-07-2011 12:16)d3vek napisał(a): [ -> ]Witam wszystkich, mam problem z przejściem misji w której mamy znaleźć krasnoludzki nieśmiertelnik. Jestem w kopalni i po zabijałem parę stworów i tam potem są drzwi ale są zamknięte gdzie jest klucz do nich ?

mapę masz dostępną w poście w którym umieściłem i zadania z 2 misji oraz lokalizację
Stron: 1 2
Przekierowanie