Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Nieoficjalne Forum Gry

Pełna wersja: Generał wojsk Kaedwen
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam jak w temacie jak pokonac tego bosa. jak save wlacza mi sie od nowa bo padlem to już jego nie ma ale nadal pisze by go pokonac.
Chodzi Ci o Vandergrifta (czy jakos tak), Domokrążcę? Tego co się walczy z nim we mgle? Jak się nie pojawia to wczytaj poprzedni save, co się Seltkirkiem szło. A w tego generała najlepiej rzucać nożami bez przerwy. Jeśli ich nie masz, to pozostaje wczytanie save'a sprzed mgły.
Walczysz z tym małym czy tym dużym? Ten mały to chorąży, a ten duży to Draug. Jeśli ten pierwszy to jak do niego dojdziesz to wal szybkim, albo silnym bez przerwy, a jak chodzi o Drauga to jest osobny temat, ale ja zawsze pokonuje go nawalając go bez przerwy silnym ciosem i nic nie zdąża zrobić.
Raszko, ten duży nazywa się Vandergrift(Domokrążca) Ten mały to tylko chorąży.
A to przepraszam. Tongue Poprawiłem.
zasadniczo to każdego pokonuje się tak samo, kombinacja szybkich i silnych ciosnów, siebie zabezpieczasz Quenem, w gościa walisz innymi znakam, cios, unik i tak w kołko, żadna filozofia
Oj ciężko zabić Vandergifta.....jakieś łatwiejsze rozwiązania...męczę się już 2h....co go trochę ubiję to mnie wykańcza....i od nowa męczarnia Confused
Blokuj dużo, jak się odsłoni ciężki cios w bok, lub w plecy.
Dzięx...jednak dobrą sprawą na wykończenie jest się nauczyć rzucać np.sztyletami zatrutymi ® i tak szybko można wykończyć generała Idea
(06-07-2011 02:18)Lisowczyk napisał(a): [ -> ]Dzięx...jednak dobrą sprawą na wykończenie jest się nauczyć rzucać np.sztyletami zatrutymi ® i tak szybko można wykończyć generała Idea

jak pisałem w podobnym temacie.....trzeba swojej taktyki. Moja to Aarden cięcie odskok i znów znak...pada po kilkunastu cięciach
Przekierowanie